Nasze projekty

Spotkania

W czwartki o godzinie 19.00 nasza wspólnota spotyka się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Piotrowicach. Spotykamy się w salkach lub kaplicy, a raz w miesiącu na spotkaniach formacyjnych w naszych domach.

Wieczory Uwielbienia

W naszych sercach na stałe zagościło uwielbienie, które jest sposobem oddawania chwały Bogu. Cztery razy w roku prowadzimy parafialne Wieczory Uwielbienia.

Rozpoczynamy Eucharystią podczas której jest czas przeznaczony na modlitwę o uzdrowienie. Następnie zaproszeni goście głoszą dla nas Słowo Boże, dzieląc się niezwykłymi historiami oraz tym, co Bóg dokonał w ich życiu. Świadectwa szczególnie budują naszą wiarę. 
Pięknym momentem jest modlitwa, podczas której zanurzamy się w Jego obecności. Bóg niejednokrotnie daje słowa poznania, jak chce działać. Konsekwencją są znaki towarzyszące głoszeniu Ewangelii. Osoby chore odzyskują zdrowie i na zakończenie składają świadectwo tego, co Jezus dla nich uczynił.

Kursy Alpha

Już ponad 50 mln ludzi doświadczyło Alphy i tego, co ten czas zmienia w życiu.

Kurs składa się 10 spotkań, podczas których wspólnie szuka się odpowiedzi na najważniejsze pytania. W każdym tygodniu na uczestników czeka wspólny posiłek, rozmowy i nowe znajomości.
Wszystko odbywa się w restauracji, aby każdy mógł zostać należnie ugoszczony i poczuł domową atmosferę.

Kluczowym momentem kursu jest weekend wyjazdowy podczas którego uczestnicy mogą realnie przekonać się o Bożej obecności również dzisiaj w XXI wieku.